"Święto Szkoły"

Strona główna » Aktualności » "Święto Szkoły"

2 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się „Święto Dziewiątki”  - spotkanie uczniów, nauczycieli,  rodziców i zaproszonych gości.

Zgromadzoną licznie społeczność szkolną przywitała pani dyrektor  Dorota Pytlik wraz z wicedyrektorem p. Małgorzatą Mikodą i  przewodniczącym Rady Rodziców p. Tomaszem Dudkiem.

Wspólna zabawa rozpoczęła  się od występów uczniów w  show nawiązującym do znanego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Równocześnie odbywały się konkurencje sportowe: gry i zabawy, piłka nożna, turniej szachowo- warcabowy , w których  brały udział całe rodziny, a nagrodę stanowiły karnety  do Parku Wodnego „Jura” w Łazach.

Imprezę uatrakcyjniły pokazy OSP Marciszów, policji oraz  Jurajskiej Gwardii Narodowej. Odbywała się również  akcja sadzenia drzew,  wystawa prac plastycznych naszych uczniów, a także artystyczne malowanie twarzy.

Punktem kulminacyjnym naszego święta była „Gala Zwycięzców”, podczas której uhonorowano wszystkich uczniów , którzy z sukcesem reprezentowali „Dziewiątkę” w konkursach oraz angażowali się w  różne inicjatywy na terenie szkoły. Nie zapomniano także o pozostałych naszych milusińskich – otrzymali nie tylko smaczny poczęstunek, ale także słodki upominek.

Piękna pogoda, rodzinna atmosfera  i pyszności serwowane w kawiarence i na grillu  sprzyjały dobrej zabawie. A wszystko to…..dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, niezawodnym sponsorom i pracownikom szkoły.

„Święto Dziewiątki” zakończyło się   dyskoteką „pod chmurką”. Uczniowie w takt najbardziej znanych melodii  wspólnie tańczyli i bawili się na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspólnie z nami świętowali i przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego spotkania.

Do zobaczenia za rok!

data dodania: 2017-06-14 22:05:07