Ciekawostki
  • Narzekasz na poziom nauczania i organizacje edukacji? Tymczasem na świecie do szkoły nie chodzi 260 mln dziecidalej
  • Jadasz do syta? Towielki luksus. Z powodu głodu cierpi na świecie 800 mln ludzi.dalej
  • Odkręcasz wodę i się kąpiesz? Blisko 300 mln ludzi musi chodzić po wodę 30 minut.dalej

Konkurs na lapbooka

Strona główna » Aktualności » Konkurs na lapbooka

wielkość tekstu: A | A | A

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Zawierciu do udziału w konkursie ,,Koleżanko, Kolego polecam Ci tę książkę’’. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu lapbooka promującego literaturę dla dzieci i młodzieży. Lapbook należy wykonać tak, aby zachęcić rówieśników do przeczytania wybranej książki.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach: kategoria I kl. 1-3, kategoria II kl. 4-6, kategoria III kl. 7-8.

Na Wasze prace czekamy do 6 maja 2019 r. Najlepsze lapbooki zostaną nagrodzone i zaprezentowane w bibliotece szkolnej.

Wszelkie informacje na temat sposobu wykonania pracy konkursowej można uzyskać ze strony internetowej: webowadbp.wixsite.com/lapbook/co-to-jest

Pomocą służą również nauczyciele bibliotekarze. Zachęcamy do udziału w konkursie.

czytano: 43 razy

autor: sp9-zawiercie.pl