UWAGA UCZNIOWIE KLAS 6-7-8!!!

Strona główna » Aktualności » UWAGA UCZNIOWIE KLAS 6-7-8!!!

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 6-7-8

Mamy nadzieję, że Wszyscy jesteście w dobrym zdrowiu smiley

Czas jest trudny dla nas wszystkich, prosimy Was zostańcie w domach i stosujcie się do wszystkich zasad bezpieczeństwa.

My nauczyciele WF, chcemy zachęcić Was do udziału w III edycji ogólnopolskiego projektu sportowo – edukacyjnego DRUŻYNA ENERGII.

Akcja ta odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, a jej celem jest aktywizacja uczniów i zachęcenie  do ruchu młodzieży klas 6-8.

Jeśli WSPÓLNIE zewrzemy siły, to możemy w ramach projektu, wygrać między innymi:

• Zestaw strojów sportowych firmy Adidas
  • Wizytę ambasadorów polskiego świata sportowego i niezapomniany trening z nimi dla wszystkich uczniów
  • Nagrody finansowe dla szkoły na zakup sprzętu sportowego
  • Najlepsi zawodnicy będą mieli szansę wygrać ebooki marki Kindle
  • Udział w Wielkim Finale akcji na Stadionie Energii Gdańsk

Co musimy zrobić, aby zakwalifikować się do akcji

1. Musimy nagrać wspólny film trwający od 15 do 300 sekund, pokazujący proste ćwiczenia, który udowodni, że siedząc w domu nie trzeba spędzać czasu na kanapie, czy przy komputerze

Oczywiście całość filmu opracujemy my, nauczyciele WF.

Was prosimy o nagranie wybranego jednego ćwiczenia, które wykonujecie w domu ???? (przypominamy o rozwadze i zachowaniu bezpieczeństwa)

Osoby podejmujące razem z nami wyzwanie, prosimy o przesłanie filmiku na nasz adres mailowy sp9.nauczycielewf@interia.pl do 8 kwietnia br.

Najciekawsze Wasze propozycje stworzą końcowy film.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomysłowość smileyyes

Powodzenia!!!
Nauczyciele WF