Spotkanie autorskie on-line!!!

Strona główna » Aktualności » Spotkanie autorskie on-line!!!

Uwaga Uczniowie klas 6-8

Razem z Księgarnią Edukacyjną w Zawierciu zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim on-line z pisarką Katarzyną Ryrych.
Informacje o autorce znajdziecie klikając tutaj INFORMACJE O PISARCE: KATARZYNA RYRYCH - WYDAWNICTWO LITERATURA

Spotkanie zostanie zorganizowane z wykorzystaniem platformy ZOOM. Aby wziąć w nim udział trzeba będzie ściągnąć odpowiednią aplikację, zarejestrować się, a następnie przyłączyć się do wideokonferencji, korzystając z KODU przesłanego przez pracowników Księgarni Edukacyjnej (można zgłaszać się m.in. przez Messengera).

Jeżeli ktoś jest zaiteresowany wzięciem udziału w tym niecodziennym spotkaniu autorskim, prosimy o kontakt bezpośrednio z pracownikami księgarni (przez Messengera lub telefonicznie) lub z panią Karoliną Ludwikowską (na adres mailowy karolinalud.sp9@gmail.com  lub przez Messengera).

Można także wziąć udział w konkursie literackim związanym z twórczością Katarzyny Ryrych.

Co trzeba zrobić?? enlightened

Napisać samodzielnie NOWE, ZASKAKUJĄCE zakończenie lub ciąg dalszy wybranej książki Pani Ryrych.
Zakończenie musi pasować do całości utworulaugh
Pracę możecie wysyłać nam na maila lub messenger:
- ksiegarniaedukacyjna@tlen.pl do 24 kwietnia
Forma pracy:
-- proza (nie mniej niż jedna strona A4) smiley

Oceniać będziemy oryginalność pomysłu.
Przewidziane NAGRODY!! laugh

Tytuły książek do konkursu:
"Bachor"
"Bajdy Bajbary"
"Koniec świata nr 13"
"Mała Jerzego"
"Pepa w raju"

Szczegółowe informacje dostępne są na facebookowym profilu Księgarni Edukacyjnej

data dodania: 2020-04-17 12:08:52