Kochani Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Strona główna » Aktualności » Kochani Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Kochani Uczniowie!

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Dzisiaj otrzymujecie  świadectwo swojej pracy. Miniony rok szkolny przyniósł nam wszystkim wiele wyzwań i nowych doświadczeń.

Gratulujemy Wam osiągniętych wyników, cieszymy się, że wykazaliście się dojrzałością i mądrością. Niech słowa piosenki Jadwigi Koczanowskiej towarzyszą Wam przez cały  okres wakacji, wszak  „smak wakacji, zapach lata (…) najpiękniejszy czas….”.

Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie, ale przede wszystkim  zdrowo.

Szanowni Rodzice!

W bieżącym roku szkolnym w sposób wyjątkowy byli Państwo ogromnym wsparciem w procesie edukacji swoich dzieci, zwłaszcza od momentu wprowadzenia zdalnego nauczania.

Dziękujemy za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły i uczniów.

Życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

Dyrekcja i nauczyciele SP nr 9

data dodania: 2020-06-26 12:40:43