Ciekawostki
  • Ptaki poradzą sobie nawet zimą bez dokarmiania. Jeśli jednak chcemy im pomagać, róbmy to systematycznie, aby w czasie mrozów nie narażać ich na niepotrzebną utratę energii.dalej
  • Zmienianie ubarwienia nie wygląda może tak przerażająco jak np. obnażanie zębów, jednak samce kameleonów uciekają się do tego sposobu, aby odstraszyć rywalidalej
  • W latach 1901-2012 Nagrody Nobla z fizyki przyznano 106 badaczom, w tym zaledwie dwóm kobietom. Jedną z nich była Maria Skłodowska-Curiedalej

Rok szkolny 2013/2014

Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2013/2014

wielkość tekstu: A | A | A

 

Klasy II

Kowalski Wiktor IIa - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Chorągwi Śląskiej;

Płatek Daria IIa - III miejsce w Mistrzostwach Polski „Speed stacks”.

Kobos Natalia, Kurys Maja, Kwiatkowski Karol, Papaj Natalia, Rams Oliwia, Szlagowska Hanna, Urbańczyk Aleks, Walczak Aleksandra, Wierzbicki Jakub, Żak Filip II b- I miejsce w Powiatowym Konkursie „Marcowe Spotkania z Piosenką”; Miklas Filip II b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Żaczek”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie w XIV Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochanowskiego”;

 

 

Klasy III

Kolacha Julia IIIa - Nagroda Prezydenta Miasta Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej.

Sienkiewicz Natalia IIIb – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Zwierzęta są wśród nas”;

 Bąba Zofia IIIb – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Zwierzęta są wśród nas”;

Mach Norbert IIIb– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Zwierzęta są wśród nas”;

Ciborowska Joanna  IIIb– II miejsce w Mistrzostwach Polski „Speed stacks”.

 

Klasy IV

 Gajek Kacper IVa - wyróżnienie w Kangurze Matematycznym;

 

 

Klasy V

Grzesiak Patryk Va - XIII miejsce w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego chłopców,  III miejsce w powiecie w badmintonie chłopców.

Świątek Barbara, Wojtaszczyk Izabela Vb - III miejsce w wojewódzkim półfinale minikoszykowki.

Janeczek Natalia, Świątek Barbara Vb - III miejsce w powiecie w biegach łyżwiarskich dziewcząt;

Trybalski Mateusz Vc - II miejsce w rejonie w szachach.

 

Klasy VI

Dubak Mateusz, Woźniak Radosław VIa- XIII miejsce w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego chłopców;

 Walasek Martyna VIa - IX miejsce w wojewódzkim finale sztafet lekkoatletycznych dziewcząt, sztafeta szwedzka dziewcząt;

Skrzek Daria, Szewczyk Martyna, Papaj Roksana, Walasek Martyna VIa - II miejsce w V wojewódzkim konkursie na Mała Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym.

Banyś Kamil VIb - XIII miejsce w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego chłopców;

Czap Natalia VIb - IV miejsce w wojewódzkim finale minipiłki ręcznej dziewcząt, II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Teatralną;

Kalisz Kamil VIb- XIII miejsce w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego chłopców;

 Chruściel Maja VIb - IX miejsce w wojewódzkim finale sztafet lekkoatletycznych dziewcząt, II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Teatralną;

 Gajek Natalia, Jarosz Dawid, Lipski Maciej, Sadowska Natalia VIb- II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Teatralną.

Lipski Maciej VIb - II miejsce w rejonie w szachach drużynowych;

 Artecka Klaudia VIc - III miejsce w wojewódzkim półfinale minikoszykówki, IV miejsce w wojewódzkim półfinale minipiłki ręcznej, IX miejsce w wojewódzkim finale sztafet lekkoatletycznych w sztafecie szwedzkiej;

Burzyńska Magda  VIc- II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym;

 Gryc Nikol  VIc - III miejsce w wojewódzkim półfinale minikoszykówki, IV miejsce w wojewódzkim półfinale minipiłki ręcznej;

 Kawczak Renata, Mętlak Małgorzata, Milka Weronika, Pańczyk Katarzyna, Sołtysik Paulina, Szczepańczyk Angelika  VIc- III miejsce w wojewódzkim półfinale minikoszykówki, IV miejsce w wojewódzkim półfinale minipiłki ręcznej, IX miejsce w wojewódzkim finale sztafet lekkoatletycznych w sztafecie szwedzkiej;

 Kaziród Alan VI c - XIII miejsce w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego chłopców;

Stępień Natalia  VIc- III miejsce w wojewódzkim półfinale minikoszykówki.

Sołtysik Andrzej  VIc - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego z Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2013/2014, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej.

 

Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Piłsudskiego 117, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 (32) 672-13-14
e-mail: sp9zawiercie@zawiercie.eu

  • DSC_1274
  • DSC_1272
  • DSC_1262
  • DSC_1260_1
  • DSC_1251
Szkoła Podstawowa nr 9 im Marii Dąbrowskiej w Zawierciu
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna