Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Strona główna » Aktualności » Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym

,, Pomagamy zwierzakom zimą z Misią". Konkurs był przeznaczony dla przedszkoli i szkoły podstawowej klas 1-3. Grupa z klasy 1a to: Natasza Pietrzyk, Antoni Stachurski, Julia Glac, Maja Chrząszczyk i Zuzanna Lewandowska, grupa z klasy 3a to: Nadia Jakubczyk, Natalia Szczygieł, Zuzanna Stojecka, Amelka Grzesiak, Nikola Góra, Anna Kalarus i kolejna grupa to:  Antoni Hojka , Mateusz Gubas, Michał Klimas oraz Jakub Hojka z klasy 1a. Konkurs został rozstrzygnięty w piątek 02.12.2022 w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu, na spotkaniu z autorką książek o dzielnej Misi Anielą Cholewińską-Szkolik. Pani Aniela przygotowała dla dzieci wiele atrakcji związanych z jej twórczością. Dzieci leczyły maskotkę psa, dowiedziały się co to jest koc termiczny, mogły też posłuchać bicia własnego serca przez stetoskop, rysowały zawartość magicznego syropu, który leczy wszystkie dolegliwości oraz poznały kilka serii jej książek, np: "Pozytywka Poli" i "Misia i jej mali pacjenci", która była główną postacią konkursu.

poprzednia strona |1|2| z   2 następny|ostatnia

data dodania: 2022-12-05 17:17:37